OTV HEUSDEN

The Place To Be

Onze Trouwe Vriend

Zaterdag 28 mei 2022

Helzoldtrofee

Resultaten Helzoldtrofee 28mei 2022

 

Baby teven (3-6m) Stokhaar

Eigenaar

Woonplaats

            1                1 VV            5            Sally v. Team Buchenland

Rinus Bastiaansen

3583 Beringen

            2                2 VV            1           Utopia mont des Noirfeux

Droy Melanie

5300 Seilles

            3                3 VV            4            Vonda von Muikenshof

Kanphai Wannapa-Romy Vandenhoff Snijders

3530 Houthalen

            4                4 VV            3           Viana Van sterrenbos

Stas Peter – Stas Britt

3510 Kermtstraat

            5                5 VV            6            Gracia vom Fichtenschlag

Baert Dimitri

Moerbeke Waas

            6                6 VV            7           U-Lily von der Kaiserquelle

Baby teven (3-6m) Langstokhaar

Stef Raets

3583 Koersel

            1                1 VV            8           Arwen Vom Augrund

Baby reuen (3-6m) Stokhaar

William Delfosse

7387 ANGRE

            1                1 VV            10         Vazino von Muikenshof

Dekeijser Eddy – Vandenhoff Snijders Romy

3530 Houthalen-Helchteren

            2                2 VV            9           Venky Van Sterrenbos

Pré-pups teven (6-9m) Stokhaar

Van Den Brande Mario – Stas Peter

3510 Kermt

 

            1                1 VV            19          Yola di Casa Massarelli

Andrea Massarelli – Van Eijnde Sarina

3945 oostham

            2                2 VV            11         Udiva Mont d’Osiris

Scubla Dino

5060 Sambreville

            3                3 VV            18         Ulaika Van Sterrenbos

Stas Peter – Stas Britt

3510 Kermt

            4                4 VV            15         Britt von Team Haus Yu

Otten Marcel

2431 Laakdal

            5                1 VE            13         Update van Ferflo

Baert Dimitri

9180 Moerbeke Waas

            6                2 VE            17         Ury Van Ferflo

Pré-pups reuen (6-9m) Stokhaar

Vandecruys Warre

3510 Kermt

            1                1 VV            20         Ferrari vom Glockenbrink

Pups teven (9-12m) Stokhaar

Julia Kranicz – Maarten Ghekiere

33129 Delbrück

            1                1 VV            21         Diana Vom Nordteich

Pups teven (9-12m) Langstokhaar

Stas Peter -Stas Britt

3510 kermt

            1                1 VV            22         Unique mont des Noirfeux

Droy Melanie

5300 Seilles

            2                2 VV            24          Una Mont d’ Osiris

Tessely Philippe

7134 Leval-Trahegnies

            3                3 VV            23          Umea des bergers d olympe

Petit Gabrielle

5572 Focant

Pups reuen (9-12m) Stokhaar

            1                1 VV            25         Ulk Van Sterrenbos

Jeugd teven (9-18m) Stokhaar

Mellebeek Willy

3540 Herk-De-Stad

            1                1 SG            32         Ulla Mont De La Marette

Mathy Raphael

5032 ISNES

            2                2 SG            28         Idle Prada v.d. Ybajo Hoeve

Y. Verschoor – J. Seyen

3225 VG Hellevoetsluis

            3                3 SG            35          Tsuky du parc a Mitrailles

Droy Melanie – Destercq Luco

5300 Seilles

            4                4 SG            30         Clea vom Rader Kreuz

Michael Schnitzler

2910 Essen

            5                5 SG            27         umika van ferflo

Baert Dimitri

9180 moerbeke waas

            6                6 SG            34          Uma Vom Houthof

Jan Zuscin

3300 Tienen

            7                1 G              26         Utah von der Daelenberghütte

Depaepe Geert

9300 Aalst

            8                2 G              33          Infinity vom Mutzbach

Jeugd teven (9-18m) Langstokhaar

James de Roij

6464 EJ Kerkrade

            1                1 SG            37         Tyvon V.D. Midden Peel

J.W.M. Feijen

5928 RM Venlo

            2                2 SG            39          Una Von Imloul Neylya

Poumay Olivier

4480 Engis

            3                3 SG            38          Ypsally aus Wattenscheid

William Delfosse

7387 Angre

            4                4 SG            36         Indy vom Weiner Drachen

Jeugd reuen (9-18m) Stokhaar

Dortmans Danielle

3910 Pelt

            1                1 SG            43          Ugo Von Imloul Nelya

Imloul farouk

6001 Charleroi

            2                2 SG            44         Usko-Dax van ’t Aardshof

Elien Cools

2275 Wechelderzande

            3                3 SG            42         Wasco van Valesca’s Home

Vorstenbosch Wendy

3930 Lommel

            4                1 G              40         Urann von der Daelenberghütte

Jeugd reuen (9-18m) Langstokhaar

Ngeow Chloe

3971 Heppen

            1                1 SG            47          Ulysse mont de la Marette

Tessely Philippe

7134 Lrval-Trahegnies

            2                2 SG            45          Usmane de l’Eau qui Dort

Joëlle Lekeu

4600 Visé (Lixhe)

            3                3 SG            46          Whillo von Haus Hollman

Open teven (+15m) Stokhaar

J.H.G. Kikken

6419 AP Heerlen

            1                1 SG            51          Xenzi von Hamyar

B R Rossenally

2807 BL Gouda

            2                2 SG            50         Quella vom Yarek

Poumay Olivier

4480 Engis

            3                3 SG            48          Lara vom Gillrather Traum

Wim Hodselmans

52511 Geilenkirchen

Open teven (+15m) Langstokhaar

            1                1 SG            56          Holy di Casa Mary

Open reuen (+15m) Stokhaar

Raoul Dejardin

4680 Hermee

            1                1 SG            53         Skye Van Sterrenbos

Kris Van der Veken

3600 Genk

            2                2 SG            52          Tiko vom Ratsenheim

Open reuen (+15m) Langstokhaar

Onbelet Carl

3980 Tessenderlo

            1                1 SG            55          Pimec von Muikenshof

Kanphai Wannapa-Romy Vandenhoff Snijders

3530 Houthalen-Helchteren

            2                2 SG            54          Querco des Côteaux d’Aaz

Tussen teven (18-24m) Stokhaar

Vervecken Alain

4162 Anthisnes

            1                1 SG            58          Baylee V. Romadibeauty’s

De Jonge Manon – Dewesler Mathieu

3800 Saint-Trond

            2                2 SG            57         Rodna vom team Buchenland

Tussen teven (18-24m) Langstokhaar

Rinus Bastiaansen

3583 Beringen

            1                1 SG            64         Venja vom Praester-Land

Tussen reuen (18-24m) Stokhaar

Christopher Schnieber

47546 Kalkar

            1                1 SG            68         Ivono von Barco

Chihi su – Van Hout Marc

2960 recht

            2                2 SG            66          Tarro du Parc à Mitrailles

Destercq Luco

7100 haine st Paul

            3                3 SG            70          Epke van de Herdersfarm

Flor Verstrepen – Andre Vrijbloed

2230 Herselt

            4                4 SG            71         Borzov vom Steinhof 10

Gebruiks teven (+24m) Langstokhaar

Cleemput Rudy

9255 Buggenhout

            1                1 V              73         Odessa von Haus Anja*

Gebruiks teven (+24m) Stokhaar

Georges Leyssens

3560 Lummen

            1                1 V              78          Tiana du Parc à Mitrailles

Destercq Luco – Kao Joséphine

7100 haine st Paul

            2                2 V              74         Roxan Mont des Noirfeux*

Melanie Droy

5300 Seilles

            3                3 V              79         Canny Vom Haus Wendl*

Peter Stas & Jan Fleskens

3510 Kermt

            4                4 V              82         Yazmine von Hamyar*

B R  Rossenally

2807 BL Gouda

            5                5 V              77         Roula Mont d’Osiris*

Scubla Dino

5060 Sambreville

            6                6 V              80         Sterre van Sterrenbos*

P. Stas & B. Stas

3510 Kermt

            7                1 SG            85         Romy van de Hildewaerde

Schreurs Jean – Beliën Alice

3665 As

            8                1 G              83         Sienna Von Cedkaley

Anke Van der Smissen

1700 Dilbeek

Gebruiks reuen (+24m) Langstokhaar

            1                1 V              86          Obelix vom Hülsbach

William Delfosse

7387 Angre

            2                2 V              88          Sultan du Parc a Mitrailles*

Olivier Poumay

4480 Engis

            3                3 V              89         Szorkan van ’t Aardshof*

P. Sels & E. Cools

2240 Zandhoven

            4                4 V              87         Odin v.d. Midden Peel*

Gebruiks reuen (+24m) Stokhaar

Feijen Jan

5928RM Venlo

            1                1 V              93         Tramella Ubak*

Ryan-Karen Rambridge – Van Hout Marc

2690 Brecht

            3                3 V              97         Ywan von der Magistrale*

J. Blindeman & M.-T. Rumes

9111 Belsele

            4                4 V              95         Rico von Haus Trendy*

Sels Paul

3271 Zichem

            5                5 V              90         Shadow von Der Kaiserquelle

Bianca Smeets

3700 Tongeren

            6                6 V              96         Sultan Von Der Daelenberghütte*

Fernandez-Garcia José

3550 – Heusden-Zolder

            7                7 V              94         Vojin von der Tannenweide

Esther Godec

6374 Landgraaf

            8                1 SG            92         Rodan Van Crijnderthof

Angelo Barbarotta

3582 Koersel

            9                2 SG            91         Irkan vom Schlackenberger Land

Widdershoven Sjef

6442AL Brunssum

 

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.