OTV HEUSDEN

Onze Trouwe Vriend

2021 Wedstrijd Uitslagen

José Fernandez met Sultan von der Daelenberghütte

BH Geslaagd

Nijns Danny met Roan

geschiktheidsproef resque dogs


Hiel peter met Sienna van ’t Wolvenpad

Bop 2, Bop 3, Brevet 4b


Vanhamel Melissa met Ostdonk-S-hof Sada

brevet 4b, debutanten


Dekorte Francine met Ostdonk-S-hof Saya

BH Geslaagd

 

 

Belgische Siegershow 21 juli 2021

 

Sarina Vaneynde met Ushuaia du parc a mitrailles

veelbelovend
Sarina Vaneynde met Tesla vom Saigo

veelbelovend
Rinus Bastiaansen met Rodna von team Buchenland

veelbelovend
Geert Vandecruys met Teska van Lummenhof

Goed
Vanhamel Melissa met Ostdonk-S-hof Sada

Goed
Dekorte Francine met Ostdonk-S-hof Saya

Goed
Peter Stas met Turbo v Sterrebos

zeer goed
Brit Stas met Sterre v Sterrebos

zeer goed
Peter Stas met Ypsi vom Nordteich

uitmuntend
Dekorte Francine met Sargon vom Lappwald

uitmuntend

 

 

 

VVDH + Belgische Kaampioenschap 15 Aug 2021

 

Chloë Ngeow en Pixel von der Daelenberghütte

A: 79 – B: 82 – C: 81 Totaal 241  17de plaats

 

05 Septempber Kg 06 2021 Neerpelt

IGP 3/A

Ngeow Chloé met Pixel Von Der Daelenberghütte IGP 3

96/100

 

Ngeow Chloé met Pixel Von Der Daelenberghütte IGP 3

99/100

 

Hansen Rudi met Ouzo Van De Hildewaerde IGP 3

73/100

 

12 September 2021 Kg 15 Beverlo

IGP 3/A

 

Hansen Rudi met Ouzo Van De Hildewaerde IGP 3

87/100

 

Jubileum Clubmatch 03 Oktober 2021 Kg 14 OTV

 

– Baby Klasse teven:
Peter/Britt Stas met Dianna vom Nordteich  3e PL VB

De Kort Francine met Ostdonck-S-Hof Unique 4e PL  B

-Puppy klasse teven

Van Eynde Sarina met Ushuaia du parc à Mitrailles  1e PL VB

Jari Vaes/ Stas Peter met tequila van Sterrebos 4e PL B

Mausen Michéle met Tara von der Daelenberghütte  5e PL B

-Jeugd klasse teven

Rinus Bastiaansen met Rodna vom team Buchenland 3de PL  ZG

Steff/Peter Stas met Tara van Sterrebos 4de PL       ZG

-Jeugd klasse Reuen

Bodaer Dirk met   Rocky From Si-Ca-Home 6e PL  G

 

-Open Klasse Teven                                   –

De Kort Francine met Ostonck-S-Hof Saya 2de PL  G

Vanhamel Melissa met   Ostdonck-S-Hof Sada 3de PL  G

 

-Tussen klasse Teven    

Georges Leyssens met Odesaa von Haus Anja 1e PL  ZG

Vaes Jari/Stas Peter met Sprinkle Van Sterrenbos 2e PL ZG

 

-Tussen klasse Reuen

Stas Peter met Turbo van Sterrenbos 2e PL ZG

 

-Gebruiks klasse Reuen

Francine De Kort met Sargon vom Lappwald 4e PL ZG

 

16 Oktober 2021 Kg 54 Rakerheide

IGP3/A

Chloé Ngeow met  Pixar von der Daelenberghütte

99/100

 

Rudi Hansen met Ouzo van de Hildewaerde

84/100

 

BH 17 Oktober 2021 Kg 14 OTV Heusden

 

Claes Raf met Rambo van der Daelenberghütte

geslaagd

Bodaer Dirk met Rocky From Si-ca-Home

geslaagd

Vandecruys Geert met Teska van Lummenhof

geslaagd

Leyssens Georges met Odessa von Haus Anja

geslaagd

 

Tentoonstelling RCBA 17 oktober 2021

 

Stas Peter  met  Dianna vom Morteich

Veelbelovend

Stas Peter met Ulla van Sterrebos

Veelbelovend

Van Eijnde Sarina met Ushuaia du parc à Mitrailles

Veelbelovend

Vaes Jari met Sprinkle van sterrebos

Zeergoed

Stas Peter met Britt vom haus Wendl

Uitmuntend

 

IGP wedstrijd 24 oktober 2021 Kg 10 De Laakdalse Herder

IGP1/A

Leyssens Georges met Odessa von Haus Anja

70/100 Ptn

 

IGP wedstrijd 07 november 2021 Kg 14 OTV Heusden

 

Sevens Jan met Raine Von Der Daelenberghütte

IGP 1 -91 – 80 -78 = 249 Ptn

Leyssens Georges met  Odessa Von Haus Anja

IGP 1A : 93 Ptn

Ngeow Chloé met Pixar v. der Daelenberghütte

IGP 3  100 – 90 – 92 = 282 Ptn

Hansen Rudi met Ouzo Van De Hildewaerde

IGP 3A : 80 Ptn

 

Wereldkampioenschap reddingshonden Craiova, Roemenië 5-7 november

 

Danny Nijns met Roar

wereldkampioen ploeg puin zoeken (reddingshonden)

 

Fokselectiedag KMSH 11 november 2021 Kg 14 OTV Heusden

 

Claes Raf met Rambo Von Der Daelenberghütte

Geslaagd

Fernandez José met Sultan Von der Daelenberghütte

Geslaagd

Luc Rediers met Henni Mapet

Niet geslaagd

 

BOP Examen /  wedstrijd 27 november 2021 Kg 50 Veerle

 

Birte Vaes met Purdy van ’t Genzokehuis BOP 1 examen

Geslaagd

Francine De Kort met Ostdonk’s Hof Saya  BOP 2 examen

Geslaagd
Francine De Kort met Ostdonk’s Hof Saya wedstrijd BOP 1

87 Pnt.

Francine De Kort met Ownah v. Scoonsele wedstr. BOP III

95 Pnt.

 

IGP wedstrijd 28 november 2021 Kg 50 Veerle

 

Fernandez José met Sultan Von Der Daelenberghütte

IGP I : 98 – 75 – 70 = 243

De Kort Francine met Sargon vom lappwald

IGP IA : 95

De Kort Francine met Ownah van Scoonsele

IGP IIIA: 96

 

Speurkampioenschap 12 december 2021 Kg 08 Waregem

 

Sevens Jan met Raine Von Der Daelenberghütte IGP1

80/100 – 74/100 totaal 154/200 goed voor een 7de plaats

 

Dekort Francine met Sargon vom Lappwald IGP 1

91/100 – 88/100 totaal 179/200 goed voor een 5de plaats

 

Ngeow Chloé met Pixel Von Der Daelenberghütte IGP 3

96/100 – 96/100 totaal 192/200 goed voor een 5de plaats

 

De Kort Francine met Owhan van Scoonsele IGP 3

84/100 – 83/100 totaal 167/200 goed voor een 12de  plaats

 

Ngeow Chloé met Pixar Von Der Daelenberghütte IGP 3

98/100 – 96/100 totaal 194/200 goed voor een 4de  plaats

 

Hansen Rudi met Ouzo Van De Hildewaerde IGP 3

70/100 – 71/100 totaal 200/200 goed voor een 17de  plaats

Kalender 2022

BH / IGP wedstrijd.
zaterdag 05 februari 2022
Wandeldag
Zondag 13 maart 2022

Club Kampioenschap

Zaterdag 14 mei 2022

Helzoldtrofee

Zaterdag 28 mei 2022

WEZENTEST

Zondag 10 juli 2022

Belgische Siegershow

Donderdag 21 Juli 2022

BH / IGP wedstrijd.

Zaterdag 05 november 2022

Trainings Dagen

Ringtraining

MAANDAG  19:00 tot 22:00

Pakwerk & gehoorzaamheid

DINSDAG & DONDERDAG

19:00 tot 22:00

ZONDAG

10:00 tot 12:00

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.